Dělej to, co Tě baví

Nadřazená kategorie: Nejčtenější
in 2017
Vytvořeno: 31 květen 2017
Zobrazeno: 498

Je potřeba se v krátkosti vrátit k tomu, co se událo.

Opět toho nebylo málo. Začnu tou největší novinkou, která je důvodem toho, proč jsem dlouho nic nenapsala. Já jsem se totiž učila a věnovala jsem tomu učení poměrně dost času. A víte proč? Protože to bylo naposledy nebo jsem si spíš přála, aby to bylo naposledy. Nakonec se pro mě úterý třináctého června stalo úspěšným. Moje dlouholeté snažení bylo dotaženo do úplného konce a stal se ze mě INŽENÝR ekonomie, jupiii!!!

 

Nicméně jsem se snažila všechno skloubit dohromady, jak sport, tak i školu. Vždyť jsem byla zvyklá to tak dělat až doposud. Takže jsem neváhala pomoc svému týmu ve Francii a postavila se na start francouzské ligy v Dunkerque. Společně s Mäsim jsme to pojmuli hodně locker a užili si to parádně. Nakonec jsem svým urputným finišem vybojovala 5. místo a tak nějak tím všechny překvapila. Týden na to jsem vyrazila sbírat ITU body do Madridu, kde se konal světový pohár. Atmosféra už tak locker nebyla a na výsledku se to podepsalo. I tak bylo 17. místo mým nejlepším umístěním v závodě SP na olympijských distancích.

Ne že bych na léta studií na EF TUL vzpomínala ve špatném, ale těším se, že se konečně pokusím věnovat naplno tomu, co mě baví. Kéž by to takto měl každý z Vás.