2012

Každá disciplína má svůj kalendář. Triatlonové sezóně už dávno 2012 odzvonilo. O plavecké tituly se však bojovalo právě teď. Mezitím, co jsem si užívala 3 týdny odpočinku po sezóně, makal zbytek skupiny v bazénu. Po zaslouženém volnu jsem se připojila ke zbytku a měla jsem co dělat, abych ostatním stačila. Bylo znát, že všichni trénovali svědomitě, což se projevilo na výsledcích v závodech. Co start, to osobák a většina reprezentovala oddíl i na Mistrovstvích republiky.

více

Sice jsem po závodě na Zélandu odstartovala posezónní volno, ale kondice z tréninku se tak rychle nevytratí. A navíc jsem nechtěla skončit závodem, který se mi nepovedl. Tudíž jsem si po dlouhé době nejprve nenechala ujít tradiční běh – „Janovskou 11“.

více

Popravdě řečeno se mi článek ani psát nechtělo, myšlenkami jsem už prostě někde jinde...  Ale byl to poslední letošní závod a navíc mistrovství světa, takže si zaslouží věnovat mu pár řádků.

Na Nový Zéland jsem vyrazila v pátek 12. října společně s Jirkou Seidlem. Zbytek skupiny byl v tu dobu již na cestě.

více

Měl to být vrchol domácí triatlonové sezóny, ale zřejmě respekt z mistrovského závodu a účast těch nejlepších, odlákal ostatní soupeřky. Na startu se nás sešlo pouhých 5.

více