Roztočení nohou na konci sezóny

Finále francouzské Grand Prix ligy týmů v Nice bylo nakonec zrušeno a tak jsem musela trochu zaimprovizovat. Rozhodla jsem se svou kondici prodat na běžeckých závodech v blízkosti. Prvním z nich byl rovinatý běh na 12,2 km kolem jezera Pfäffiker. Druhý běh měřil 11,4 km a byl hodnen svého jména panoramatický, protože z nějvyššího bodu bylo vidět celé Curyšské jezero.

Ceny pro vítěze byly v obou případech netradiční, nejprve zlatá mince 20Fr roku výroby 1949, v dalším případě několik kilo vážící kulatý švýcarský sýr.

Leider konnte ich nicht bei dem lezten Wettkampf French Grand Prix in Nice starten. Dieser Wettkampf war wegen Terror Angst abgesagt. Ich musste meine Pläne ändern. Ich habe mich immer noch fit gefühlt. So es wäre schade meine gute Kondition nicht zu verkaufen. Ich habe mich für Läufe in der Nähe entschieden. Der erste war der Pfäffikersee Lauf mit einer flachen Strecke und noch den Pannorama Lauf mit dem hügeligen Profil.