Návrat do dětských let

Člověk má žít naplno, občas se musíme věnovat záležitostem, které nás nebaví, ale je důležité se radovat právě z věcí, které nám přináší radost. Poslední listopadový víkend bych zařadila právě mezi ty naplno prožité.

Celý kolotoč odstartovalo brzké páteční vstávání, kvůli ranním odběrům v ordinaci Mudr. Formánkové na FTVS. Rychlý přesun do sportovní laboratoře, kde jsem padla do rukou odborníků – během 75 minut jsme museli stihnout kineziologický rozbor, efektivitu a maximální frekvenci šlapání na kole, měření tělesného složení a biokinetické tahání na plaveckém trenažeru. Bylo mi líto, že funkční diagnostiku musím uspěchat, ale potřebovala jsem stihnout zátěžové EKG v Centru pohybové medicíny na Chodově, kam jsem byla objednána již dlouho dopředu. Díky zařazení do SCMV bych měla vždy jednou za rok absolvovat zátěžové EKG a tak se stalo, že se tyhle dvě akce sešly v jeden den. 

V sobotu jsem se pro změnu vrátila do dětských let, když jsem ve funkci řidiče i závodníka odjela s oddílem na Oblastní přebor žactva v plavání do Litoměřic. Bylo perfektní si bez nervů zaplavat a navíc si vytvořit osobáky na 800K 9:48,7 a 400K 4:47,1. V sobotu měl navíc premiéru další díl ze série Žijme sportem na ČT 4 sport, tentokrát o našem plaveckém oddíle TJ Bižuterie. Jestli máte chuť a ještě to neudělali, tak se koukněte, jak se trénuje u nás v Jablonci.

V neděli už jsem byla zpátky doma, užila jsem si cvičení jógy, začalo sněžit a byl poslední den, kdy mi bylo jednadvacet a tak nezbývalo nic jiného než vše oslavit....