O mně

 V šesti letech jsem začala plavat. Mým hlavním plaveckým stylem byla prsa. K triatlonu mě přivedlo zlaté bazarové kolo MERIDA, které jsem dostala k Vánocům a pak jsem na něm vyhrála Olympiádu dětí a mládeže v Brně. Běh jsem nikdy nemusela řešit, prostě to šlo nějak samo.  S trenérem jsem kamarád. Snažím se být zodpovědná. Při běžeckém tréninku je mým sparingem maminka (pořád mě dokáže prohnat). Díky výbornému cyklistickému trenérovi panu Hollósi, mohu trénovat s početnou skupinou profesionálů při KC Kooperativa SG Jablonec n/N. Tato spolupráce mi hodně dává.

Výčitky mi nedovolí v tréninku něco ošidit, ale přece jenom raději závodím. Čím větší závod, tím  lepší atmosféra. Můj sportovní vzor je Usain Bolt - sportem se bavit a zároveň být tak dobrá. Pro každou sezónu je hlavním cílem zůstat zdravá a všechno ostatní se už nějak zvládne.

Narodila jsem se  25. 11. 1991 v Jablonci nad Nisou 

Trénuji v klubech TJ Bižuterie Jablonec n/N (triatlon), KC Kooperativa SG Jablonec n/N (cyklistika) a TJ Liaz Jablonec n/N (atletika)

Měřím 170 cm a vážím 53 kg

Jako trenérka a sparing skvěle funguje moje mamka Eva Kuříková, od roku 2017 mě trénuje Luboš Bílek.

V triatlonu závodím od roku 2004

Před triatlonem jsem se věnovala plavání a atletice.

Momentálně žiji se svým přítelem v Zürichu.


V roce 2017 jsem úspěšně dokončila vysokoškolské vzdělání titutelm Ing. na Podnikové fakultě Technické univerzity v Liberci.

Jsem zaměstnankyní Centra sportu MV.

Raději mám němčinu, angličtina je potřebná nutnost.

Věnovat se naplno sportu mohu díky svým sponzorům:  Stevens, On, Tufo, Iswari.

Mezi má oblíbená jídla patří rybičky, pochutnám si i na sladkém třeba žemlovce a nudlích s mákem. Pozvánka na kafe mě nenadchne, raději mám horkou čokoládu.

Z herců a hereček mám ráda Toma Hankse a Meg Ryanovou, asi kvůli svému oblíbenému filmu Láska přes internet.

Mým šťastným číslem je číslo 25

Pokud byste o mně chtěli vědět víc, napište mi, ráda vám odpovím.