Tam, kde trénují hvězdy

Vytvořeno: 15 únor 2014
Zobrazeno: 2592

 

První týden v lednu jsem musela ve škole zamakat, ale určitě se mi to vyplatilo. Až nevěřícně dlouhé bylo pak zkouškové období bez zkoušek. Nestěžuji si, ba naopak bylo to super. Měla jsem před sebou více jak měsíční „prázdniny“ a ty jsem naplno věnovala tomu, co mě baví - tréninku.

Jelikož je letošní zima i u nás v Jablonci slabotná a běžky zůstaly ležet doma ve sklepě, těšila jsem se až vyrazím najíždět kilometry do tepla. Letos se opět podařilo zařídit soustředění v tréninkovém TOP středisku Las Playitas na jednom z Kanárských ostrovů Fuerteventuře. Pod vedením koordinátora K23 Zdeňka Kabrhela jsme na Fuertě strávili nabytých 14 dní. Počasí bylo ideální a plán se tedy vydařil splnit na 100 procent. Nejvíce času jsme strávili na kole. Já jsem si ale nejvíce užívala plavání na venkovní padesátce, kde byly poctivě naplavané kilometry vykompenzovány prvotřídním opálením ;-) Moře bylo chladnější a tak jsme alespoň mohli trénovat i plavání v neoprenu. I s během jsem byla spokojená. Nekonečná poušť skýtala mnoho cest, kam se vydat. 

Z tréninkové kempu jsem odjížděla opět nadšená. Vždyť právě tady se připravují elitní triatleti jako je například Javier Gomez, Filip Ospalý, Sebastian Kienle nebo Lisa Norden. Sice jsem moc nepostoupila v psaní bakalářky, ale za krásných 14 dní strávených v parádní partě lidí to určitě stálo. 

Kvalitní základ je postaven a teď už se těším na sžití s novým rozvrhem ve škole, abych mohla směřovat dál k sezóně 2014, která bude doufám mnohem zajímavější než loni.

Bazén, kde se trénuje samo

Tři odvážné bojovnice

Kluci nás při královské etapě dotáhli až domů. Ještě, že měli trpělivost s námi jet.

Po cestičce mezi golfovými hřišťmi

Na trénink přechodů se k nám přidala i kolegyně z Německa Charlotte Bauer

Super parta, děkuju za pohodové soustředění.